Trumpai apie mane

MANO ISTORIJA

Kodėl esu dula?


Kiekvieną kartą aplanko laimė, kuomet tenka stebėti moterį, pamatančią savo stiprybę motinystės virsme. Nėštumas, gimdymas keičia mus. Ir nesvarbu kelinto mažutėlio tai atėjimas. Kaskart gali būti kitaip. Suprantu, kad einant šiuo keliu atsiranda nežinomybė, nerimas, abejonės. Todėl tikiu, kad moterų atvirumas, bendrystė, pasitikėjimas savimi gali padėti priimti atsiveriančius iššūkius. Suvokimas, kad mūsų kūnai yra nuostabūs ir galingi, kad moteris yra tikra kūrėja, leidžia priimti tas dovanas ir jomis džiaugtis.

Būdama dula padedu ruoštis gimdymui individualiai bei suburtuose besilaukiančių moterų ratuose. Lydžiu gimdymo kelionėje. Skiriu dėmesio mamos kūnui ir emocijoms po gimdymo.

Mano motinystė


Esu dviejų vaikų mama. Kasdien mokausi iš jų, atrandu vis kitas motinystės spalvas. Niekada negalvojau, kad šis kelias gali būti toks beribis, platus kaip vandenynas.

Vaikų atėjimo į šį pasaulį patirtys – transformuojančios mano pačios gyvenimą. Nors pirmasis gimdymas buvo traumuojantis, o tai supratau tik po metų, dabar tai priimu kaip dovaną. Žinoma, prireikė nemažai laiko, bet tai mane paskatino eiti dulos keliu.

Antrąją dukrytę gimdžiau su dulos palaikymu, todėl drąsiai galiu teigti, kokia tai reikalinga pagalba. Tiek man, tiek mano vyrui buvo daug ramiau, kai ji buvo šalia. Šį gimtadienį prisimenu su šypsena.

Džiaugiuosi galėdama savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalintis. Man didelė dovana yra kiekviena sutikta moteris.